O firmie

Firma „Luxmal” powstała w 1989 roku. Początkowo świadczyła usługi malarskie i remontowe, by z czasem obrać profil typowo malarsko – dekoracyjny.

Dzięki zaangażowaniu właściciela firma opracowała nowe techniki dekoracyjne, które szybko zdobyły uznanie klientów. Wieloletni rozwój i ciągłe udoskonalanie opracowanych metod – w zakresie dekoracji malarskich takich jak: malowanie fresków, wykonywanie tapet natryskowych akrylem, tynku kropelkowego, malowania pistoletem hydrodynamicznym hal i elewacji, tworzenia imitacji różnych materiałów – marmury, beton, trawertyn, granit – zaowocowały usługami najwyższej jakości.

Sklep firmowy

Luxmal - sklep firmowyJakość usług zależy nie tylko od fachowego ich wykonania, również ważna jest jakość stosowanych materiałów. Ta idea przyświecała otworzeniu sklepu firmowego obfitującego w produkty renomowanych firm krajowych i zagranicznych.

Chcąc zaoferować klientom materiały zarówno doskonałej jakości jak i oryginalne, firma rozpoczęła produkcję innowacyjnych – stworzonych przez właściciela na bazie własnych doświadczeń, unikalnych receptur – farb, materiałów dekoracyjnych oraz tynków.

W bogatej ofercie własnych produktów firma posiada m.in.: tynk trawertyn, tynk beton, pudry, farby akrylowe, przecierki, grunty.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełnym asortymentem na naszej stronie internetowej oraz w sklepie firmowym w Chrzanowie.

Gorąco zachęcamy również do obejrzenia galerii zdjęć, która dokumentuje zaledwie odsetek naszych możliwości i wykonanych prac, oraz filmów instruktażowych, w których dzielimy się informacjami na temat metod pracy z poszczególnymi, oferowanymi przez nas produktami.